Miesięczne archiwum: Luty 2015

Letni Obóz Gitarowy 2015

Serdecznie zapraszam na letni obóz gitarowy 2015!

Proponuję Państwa pociechom w wieku 10-18 lat, 10-dniowy wyjazd w terminie 17-26.08.2015r., który odbędzie się w ośrodku wypocznkowym Kłobuk, położonym nad brzegiem Jeziora Gim (Nowa Kaletka).

Ośrodek dysponuje m.in. plażą z pomostem nad jeziorem Gim, boiskiem do siatkówki i piłki nożnej, miejscem na ognisko oraz miejscem do grania w tenisa ziemnego.

Galerię ośrodka można zobaczyć na stronie www.ssmolsztynpl.

Uczestnicy zamieszkają w 5, 6-cio osobowych domkach drewnianych z pełnym wyposażeniem.

Posiłki będa spożywane w stołówce Ośrodka Kłobuk.

Obiekt spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa i sanitarne.

Dzieci będą miały zapewnioną opiekę wychowawczą, instruktora gitarowego, medyczną, a także podczas kąpieli ratownika wodnego.

Posiłki 3x dziennie + podwieczorek.

Podczas trwania obozu na naszym facebookowym profilu znajdą Państwo relacje i zdjęcia z pobytu dzieci na obozie.

Uczestnicy wypoczynku oprócz codziennych zajeć muzycznych z instruktorem gitary, podczas których udoskonalą swój warsztat gitarowy oraz poznają tajniki gry zespołowej, skorzystaja z licznych atrakcji – wliczonych w cene obozu.
Będzie to wyprawa do Parku Rozrywki Bartboo, gdzie będzie m.in. skorzystać z takich atrakcji jak:

– Quady

– Segway

– Zorbing

– Warsztaty łucznicze

– Zajęcia strzeleckie z broni pneumatycznej

– Strzelnica paintbolowa

– Walki sumo

– Walki gladiatorów

Ponadto Pani Kasia Ogrodowczyk, która będzie kierownikiem podczas wypoczynku poprowadzi Trening Twórczości i Kreatywności.

Całkowity koszt wyjazdu wynosi 1 200 zł.

Warunkiem przyjęcia rezerwcji jest wpłata bezzwrotnej zaliczki w kwocie 250 zł w terminie do dnia 10.05.2015r. Pozostałe 950 zł prosimy wpłacić do 30.06.2015r.

Wpłat można dokonać u p. Marcina Stanczewskiego w Akancie podczas zajęć lub na konto bankowe Studia Gitary goostaw.com, nr rachunku: 12 1140 2004 0000 3002 4321 6686. Numer jest również na naszej stronie www.goostaw.com w zakładce: kontakt.

Podstawą uczestnictwa w obozie jest wypełniona karta kwalifikacyjna zdana do dnia 30.06.2015r. Formularz karty do wypełnienia załączam do oferty,
ponadto na życzenie wyślę zainteresowanym Państwu na mail.

Kartę wypełniacie Państwo-Rodzice/Opiekunowie oraz wychowawca szkolny dziecka.

Niektóre zakłady pracy całkowicie lub częściowo pokrywają koszty wyjazdu dziecka na zorganizowany wypoczynek letni. W związku z taką możliwością będziecie Państwo mogli otrzymać ode mnie jako organizatora wypoczynku specjalne pismo skierowane do zakładu pracy z prosbą o dofinansowanie.

W sprawie rezerwacji uprzejmie proszę kontaktować sie z p. Ewą Stanczewską pod nr tel 668625841 oraz mail: gitara@goostaw.com

Marcin Stanczewski

Studio Gitary goostaw.com