Archiwum kategorii: Szkoła

Miła niespodzianka :)

Ciesząc się wakacjami, spotyka nas miła (jeszcze) wakacyjna niespodzianka :). 
W sierpniowym numerze Teraz Rock ukazała się recenzja debiutanckiej płyty olsztyńskiej formacji Traffic Junky – „DesertCarnivale”.
Autor tekstu, Pan Robert Filipowski podkreśla charakter krążka i zwraca szczególną uwagę na grę gitarzysty – Pawła Rychty.
„Najlepsze na płycie są jednak gitarowe solówki. Świetne jest to, że muzycy pozwalają sobie na dłuższe partie instrumentalne, w których gitarzysta Paweł Rychta może do woli sypać solówkami, które wychodzą mu znakomicie. Jego partie solowe w The Ones That We Want, Desert Carnivale albo Hercules są naprawdę pomysłowe, bardzo melodyjne, bez przesadnych popisów, a po prostu wzbogacające kompozycję.”
Pozytywny odbiór gry Pawła to w (pewnym stopniu) efekt spotkań, rozmów, wspólnego grania z czy też „pod okiem” Marcina Stanczewskiego.
Cała ekipa Studia Gitary goostaw.com podziela radość zespołu jednocześnie bardzo gratulując :).
Sukcesy, satysfakcja, radość i chęć rozwoju osób z którymi się spotykamy podczas zajęć daje nam duże poczucie spełnienia i zadowolenia :).
Z Pawłem natomiast widzimy się niebawem, gdyż jak sam przyznał – „chce się spotykać z Marcinem nadal solidnie”. 🙂

#TrafficJunky #TerazRock #recenzja #olsztyn#StudioGitarygoostaw


Wczoraj w Radiu Olsztyn Marcin opowiedział jak dużą radość sprawia dzielenie się swoją pasją :). To wielka frajda, szczególnie kiedy można posłuchać jak pięknie radzą sobie na scenie uczniowie (tym razem) Marcina- nasi gitarzyści, gitarzyści – Studia Gitary. Dzięki tym młodym, zdolnym 🙂 mogliśmy my – Studio Gitary goostaw.com wziąć udział w fantastycznej imprezie jaką jest finał WOŚP. To było w styczniu a
w miniony czwartek odebraliśmy z rąk Prezydenta Olsztyna podziękowania z tego tytułu.
Dla WOŚP na scenie w Galerii Warmińskiej zagrali wówczas : Adam Zawadzki, Olek Maciejewski, Kuba Sołtysiak, Filip Przybyła. Dziękujemy bardzo raz jeszcze…:)
W imieniu szkoły podziękowania odebrała Ewa wraz z synem Mikołajem 🙂

 image

Spotkania organizacyjne w klubach: Na Górce oraz Akant

Serdecznie zapraszamy w środę, 7 września 2016 dzieci, młodzież oraz dorosłych chcących zrobić coś przyjemnego dla siebie, a czymś takim jest gra na instrumencie jakim jest gitara:), na spotkania organizacyjne do klubów:

Na Górce, ul. Wańkowicza 9 na godzinę 17:30 oraz

Akant, ul. Kanta 11 na godzinę 18:30.image

Podczas spotkania będzie można wybrać sobie dogodny termin oraz miejsce zajęć gitary a ponadto dowiedzieć się, jakie jeszcze atrakcje gitarowe przygotowaliśmy na rok szkolny 2016/2017 rok oraz najbliższe wakacje 🙂

Zimowe warsztaty gitarowe w MOK

Podczas tegorocznych ferii, spędziliśmy wspólnie cztery  gitarowe-warsztatowe dni, w sali im. Czesława Niemena w olsztyńskim amfiteatrze.

Współorganizacja: Miejski Ośrodek Kultury.

Prowadzenie: Łukasz Młynarczyk, Mateusz Wodzicki.image image image image image